cyber warrior tim gercekleri

Sayın Türk Milleti ‘nin, yeni hatalara düşmeden gerçekleri görmesini sağlamak amacıyla aşağıda bir dizi paylaşım yapağız. Bunları iddia olarak paylaşacak olup, gerçek değerlendirmeyi milletimize bırakıyoruz.

Cyber Warrior tim kurucusu Gökhan Şanlı, daha önceleri Silivri Atateks Fabrikasında çalışırken sonralarda Digitürk adlı firmanın İT bölümünde çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda yıllardır bilir kişi raporu da düzenlemektedir. Bugüne kadar bilirkişilik yaptığı dosyalar teker teker incelenmelidir.
Cyber warrior tim 2000 li yıllarda sesini Hz. Peygamber ‘e küfreden bir siteyi hackleyerek duyurmuştur. İlgili site hacklenmeden evvel, medyada ses getiren reklam ağları oluşturulup, bu tim tarafından hacklenmesi sebebiyle çok ciddi ses getirmiştir. Sonraki süreçte ise, Hz. Peygamber ‘e küfreden bu sitenin kendileri tarafından oluşturulduğu, yönetimden ayrılan birkaç kişi tarafından dillendirilmiş ve olay bu şekilde kapanmaya yüz tutmuştur. Şuna dikkat ediniz FETÖ ‘nün çalışma stratejileri aklınıza gelsin ()
Cyber warrior  adıyla tanınan, hack sitesi hakkında delil ve ispatlara dayalı şekilde paylaşımlar da bulunacağız. Şimdi aşağıda yaptığımız paylaşıma dikkat kesilmenizi rica ediyoruz.

Varan 1:

 

screenshot_08

screenshot_06

 

screenshot_07

 

screenshot_09

 

screenshot_10

screenshot_11

 

Varan 2: 
2012 de açılan bir konuda, sitenin Abiler tarafından yönetildiğinin bir kanıtını paylaşıyoruz. Dikkat edin konuyu açan kişinin lokasyonu ” Pensilvanya /ABD ” ve o zamanın Generalleri, rütbesi bile olmayan bu kişiye, ki CW ‘de forum askeri rütbe ile yönetilir, ekran görüntüsünde görüldüğü üzere abi diye metiyeler dizelenip Allah rızası istenen kişi FETÖ ‘nün bir üyesi… Ayrıca paylaşımı yapan şahıs ise Fethullah Gülen propagandası yapıyor.

http://goo.gl/tQm94t

 

img_0491

Varan 3: 
Pensilvanya ‘dan direkt olarak talimat yağdıran  afillidelikanlı” denilen FETÖ üyesi, sızıntı adlı terör yayın organından paylaşımlarına devam ediyor. Şahsın aynı konuda devam eden kısımda yazan kişilere ise dikkat kesiliniz. Sadece sivil üye olan bu kişiye, ” abi, ağabey ” diye hitap edilip metiyeler diziliyor.

http://goo.gl/YJGYTS

img_0492

Varan 4: 
Bu ekran görüntüsünde çok çarpıcı bir durum dikkatinizi çekecektir. FETÖ/PDY ile alakalı paylaşımlar sivil üyeler tarafından yapılmakta ve bu şahıslar sadece bu örgütle alakalı faaliyetleri paylaşmaktadır. Bu kısma da dikkat, bir organizasyon yapılacağı ve bu organizasyonun, FETÖ ‘nün merkez Üniversitesi Fatih Üniversitesi ‘nde gerçekleştirileceğine ait bir duyuru bulunmakta, en alt kısımdaki duyuruda Samanyolu ‘nun web sayfasından bizzat propagandası yapılıyor
http://goo.gl/RlgXS4

img_0493

Varan 5: 
Çok çarpıcı bir detay daha, afillidelikanlı adlı Pensilvanya merkezli FETÖ üyesi, forumda “2015” yani 17 Aralık süreci sonrası paylaşımlarına devam ediyor.

img_0494

Varan 6:
Gökhan Şanlı ‘nın ağzından bizzat dökülen cümleler karşısında şok olacaksınız. Bu paylaşım bizzat kendi ağzından yapılıyor. Tarihe dikkat ediniz 2015 Terör Örgütü Liderine Hoca Efendi deyip, sonrasında Cemaatin hakim ve Savcılarını tebrik ediyor. Orada dikkat ediniz Fethullah Gülen kelimesine filtre koyulduğunun açıklamasını yapıyor. İşin aslı ise şu Fethullah Gülen diyemez sadece Hocaefendi diye hitap edebileceğiniz için böyle bir filtreleme koyuluyor. Yukarıdaki Cemaat abilerine gösterilen saygıdan bunu anlamak çok kolay. Ekran görüntülerinde görüldüğü üzere Bakanlarımızı hırsızlıkla suçlayıp, Tayyip Bey için Yasin El Kadı ile iş tutuyor diyecek kadar alçaklaşıyor.

http://goo.gl/drnP31


Cyber Warrior Tim ‘in neyin peşinde?

FETÖ/PDY ‘nin Devlet ‘in kritik yerlerinden temizlenmesi sonrasında, paniğe kapılan bu yapı, önümüzdeki 10 yıl içinde Siber Güvenliğin çok ciddi bir önem kazanacağını biliyor ve yeni yapılanma ayağını siber güvenlik üzerinden oluşturuyor. Cyber Warrior tim bugüne kadar hiç yapmadığı bir şeyi yaparak hack timlerini hedef alarak saldırıyor, amacı ise diğer timlerin kamuda olan itibarlarını zayıflatarak kurumlara sızmayı amaçlıyor.

ilgili paylaşımlarında İshak Telli ‘nin BTK ‘ya sızma planından bahsediliyor. Anlaşılan oradaki kontakları kanalıyla Devletten istihbarat sızdırdıkları açıkça görülüyor.
Varan 7.

 

img_0498

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s